BULLET POP FL 6CM BABY BASS

Kód: 1487159
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BERKLEY
195 Kč 161,16 Kč bez DPH
Skladem

Zcela nová řada hladinových woblerů určená pro americký trh a konečně dostupná i v Evropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nová řada hladinových woblerů určená pro americký trh a konečně dostupná i v Evropě. Největší podíl na těchto woblerech má emerický profesionální rybář Justin Lucas, který tyto woblery proslavil napříč celou Amerikou. Díky těmto woblerům vyhrál řadu prestižních závodů a může se pyšnit řadou ocenění. V letošním roce se Justin Lucas stal rybářem roku v americké sérii Bassmaster.

Popper Bullet Pop má od ocásku k hlavičce se rozšiřující tělíčko. Hlavička popperu je úzpůsobena pro vytvoření specifického zvuku při pocuknutí směrem k rybaři. Díky čemuž dochází k dráždění dravce a následnému útoku na nástrahu.

Jedná se o hladinový wolber určený na lineární přivlač. Výhodou je, že jej můžete použít i ve vodách s hustě vyskytující se rostlinou vegetací.

Osazeny ostrými a pevnými trojháčky Berkley Fusion19.

Dopočujeme použít techniku "twitchování". Při použití této techniky napodobuje unikající kořist. Jako neutrální techniku můžete použít klasické lineární vedení.

Barva: BONE, PERFECT GHOST, CJ SHAD, GHOST WHITE, MF SHAD, SEXY BACK, DANALD, BLACK CHROME, OG BLUE, MF FROG, BABY BASS, MG BLUEGILL, GHOST BLUEGILL, MAVERICK

Velikost: 6cm

Gramáž: 6g

Ponor: hladinový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: