O firmě Rybářské potřeby

Rybarske-potreby-BRNO-PRODEJNA-01Profesionální eshop a moderní kamenná prodejna v centru Brna na Zvonařce

Rybaření je naše láska a vášeň, stejně jako příroda a voda. Proto jsme pro Vás připravili tento eshop s rybářskými potřebami, a denně hledáme a řešíme, jaké lepší, kvalitnější a výhodnější rybářské vybavení pro Vás najít. Mezi našimi zákazníky jsou profesionální závodníci, cestovatelé do exotických rybářských rájů, zkušení celoživotní rybáři, ale i začátečníci, muži i ženy. Všem nabízíme naše vlastní rybářské zkušenosti s jednotlivými kousky rybářského vybavení a doporučujeme vždy jen to nejlepší, co je pro zákazníka v jeho možnostech.

Rybářské potřeby různých cenových kategorií

Ano, je to tak. I mezi nejlevnějšími rybářskými pruty, navijáky a dalším vybavením najdete naprosto perfektní kousky, které za danou cenu poslouží nad očekávání dobře. Snažíme se tedy vybírat pro náš obchod rybářské potřeby špičkové kvality i kvality pro hobby rybáře nebo začátečníky. Každý by si měl mít možnost vybrat, ať jsou jeho představy a možnosti jakékoliv.

Rybářské potřeby pro většinu rybolovných technik

Množství rybolovných technik je nepřeberné a sem tam někdo zase a znova vymýšlí další vychytávky, jak chytrou rybu obelstít a dostat na háček. Sledujeme vývoj všech dostupných rybolovných metod a držíme kompletní nabídku rybářských potřeb pro všechy často používané techniky u nás. Přesto jste marně hledali něco konkrétního, co nemáme? Zavolejte! Každý námět na zlepšení je pro nás dobrý!

Rybářské potřeby jako dárek?

Na prodejně ty lidi poznáte na první pohled - hned za dveřmi zůstanou bezradně stát a bloudí očima po prodejně. Přišli vybrat dárek rybáři z rodiny, ale nemají potuchy, co by tak potřeboval. Řada našich zákazníků v obchodě i na eshopu řeší stále stejnou situaci, blíží se Vánoce / narozeniny / svátek, budeme mít výročí, co ale tomu svému rybáři - manželovi / bratrovi / otci / dědovi koupit? Jestli jste ve stejné situaci a všechny rybářské potřeby Vám přijdou stejné, nechte pátrání a zavolejte na prodejnu, rádi poradíme a vysvětlíme cokoliv budete potřebovat. Část našeho sortimentu má vyloženě dárkový charakter, klidně Vám něco doporučíme.

Rybarske-potreby-BRNO-PRODEJNA-02

Rybářské potřeby v centru Brna

Znáte brněnskou Vaňkovku? Naše Rybářské potřeby najdete přímo v jejím areálu naproti autobusovému nádraží. Už žádné cestování někam na sídliště, když potřebujete vyzvednout zboží, pro Brňáky i přespolní je naše adresa výborná. Však máme taky každý den prodejnu plnou lidí! Naše rybářské potřeby navštěvují spokojení zákazníci, kteří nás rádi doporučí dalším.

Rybářské potřeby - akce, slevy a výprodeje

Jakmile narazíme ve skladech na posledních pár kousků, vůbec nemáme problém rybářské potřeby výrazně slevnit. Rádi pro Vás vytváříme akce jako 1+1, také vystavené kousky, jako třeba pruty s navijáky, sem tam prodáváme s výraznou slevou. Pokud je právě akční prodej to, co hledáte, neodejdete s nepořízenou.

Rybarske-potreby-BRNO-PRODEJNA-03