Akce - Kaprová sestava s prutem 3,05m/3lb

Kód: -SP-1 A0652
Neohodnoceno
Značka: SPORTS
3 298 Kč / ks
Není skladem
Kompletní kaprařský speciál s 3,05m dlouhým prutem včetně navijáku, silonu a šňůry. Navíc extra 50m fluorocarbonu. V jedné ceně vše potřebné pro zdolání kapitálních kaprů. Akce trvá pouze do vyprodání zásob!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaprový set v akci - prut 3,05m + Naviják + silon


V akciové ceně nyní speciální set pro kapraře. V jednom balení prut s navijákem, silon, návazcový šňůrou a fluorocarbonu, jen nyní za zvýhodněnou cenu. akce trvá do vyprodání zásob!

Balení obsahuje:
1ks Rybářský kaprový prut 3,05m
1ks Kaprový naviják TITaN 12000
1ks Silon CLIMaX Species Carp 400m / 0,30mm
1ks Šňůra CULT Hook 15m / 0,22mm
1ks Fluorocarbon 50m / 0,20mm

Rybářský kaprový speciál 3,65m
Dvoudílný prut v elegantním černém designu s pevným sedlem navijáku. Lehký a kompaktní prut s tenoučkým blankem se Semiparabolická akcí. Výborný prut na každodenní výjezdy k vodě. První očko 3cm.
Parametry:
- délka prutu: 3,05m
- zátěž: 2,75 - 3lbs
- transportní délka 158cm
- počet dílů: 2

Kaprový naviják TITaN 12000
Fantastický výkon se setkává s krásným designem! Už netřeba abyste volili kompromis, tento naviják má to nejlepší co může nabídnout ve své třídě. Osm ložisek, robustní tělo a vyvážený rotor zaručuje naprostou spolehlivost při zdolávání i těch největších úlovků. Sklopnou ručku oceníte při transportu svého rybářského náčiní. Vždy dodávány v balení s náhradní hliníkovou cívkou.
Parametry:
- převod 4,1: 1
- počet ložisek: 8
- Brzda: volnoběžná (runner)
- kapacita navijáku: 0,40mm / 440m, 0,50mm / 284m, 0.60 / 197
- barevný design: černo zlatý
- rybolovné techniky: kaprový / mořský rybolov
- kovová cívka
- náhradní cívka
- velikost 12 000

Naviják s volnoběžnou brzdou
Princip takového navijáku je v tom, že má jako kdyby dvě brzdy. Volnoběžná brzda - která je na spodu navijáku nastavuje sílu klidové brzdy. Tato brzda se využívá obvykle s úplně volným nastavením. Takové nastavení je velmi oblíbené při lovu kaprů, candátů. Ryba po záběru, při úniku nemá téměř žádný odpor.
Po otočení kliky navijáku se aktivuje druhá brzda - zdolávací . Tato brzda automaticky vyřadí volnoběžnou brzdu z nečinnosti. Zdolávací brzda se nastavuje nahoře. Síla se nastavuje na síle silonu, šňůry ...

Silon Spyder 0,25mm
Vlasec v hnědé barvě s velmi dobrou nosností, vyrobený z prémiového materiálu s mimořádnou odolnost vůči oděru, nízkou průtažnost, minimální paměť a vysokou odolnost vůči protržení a kroucení vlasce. Ideální vlasec na kaprovité ryby
Parametry:
- Barva: hnědý
- Délka: 400m
- Tloušťka: 0,30mm

návazcový šňůra CLIMaX - CULT Hook Link
Návazcový šňůra na kapry vyrobená z nejlepších materiálů dostupných na trhu, díky čemuž získala minimální odpor při klouzání. Vysoce odolný vůči oděru a je připraven zdolat ryby iz míst velmi nepřístupných
Parametry:
- Délka: 15m
- Tloušťka: 0,22mm
- zátěž: 16kg / 35lb

CLIMaX - Fluorocarbon Soft & Strong
Všestranný vlasec který kombinuje sílu a pružnost ve velmi vyvážené kombinaci. Je to určitě nejlepší volba pro rybáře, kteří chtějí pokrýt všechny oblasti své vášně s opravdu dobrým vlascem. Vhodné pro sladkou a slanou vodu, téměř neviditelný ve vodě.
Parametry:
- Délka: 50m
- Tloušťka: 0,20mm
- zátěž: 3,4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: